KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177426
nr 1417 7426
Oidentifierad konstnär. "Den blå pojken/The blue boy". Nutida kopia efter Thomas Gainsborough. Ej signerad. Olja på duk, 50x40cm, yttermått inklusive ram: 62x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:18:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr